I. Circulație locală

*Liniile marcate cu roșu circulă şi în zilele de sâmbătă. Nu circulă în zilele de duminică.

Linii autobuze

 

LINIA ROȘIE (1)

Gara CFR / Csíki Játékszín / Str. Bradului / Spitalul Județean / Biserica Jigodin / Str. Culmei / Liceul Márton Áron / Gara CFR

Mai multe >>
Gara CFR6.407.4013.4014.4015.4017.4018.40
Pietii6.417.4113.4114.4115.4117.4118.41
Csíki Játékszín6.437.4313.4314.4315.4317.4318.43
Cetatea Mikó6.447.4413.4414.4415.4417.4418.44
Str. Bradului6.467.4613.4614.4615.4617.4618.46
Spitalul Judetean6.487.4813.4814.4815.4817.4818.48
Pasaj6.507.5013.5014.5015.5017.5018.50
Str. Câmpul Mic6.517.5113.5114.5115.5117.5118.51
Biserica Jigodin6.537.5413.5414.5315.5417.5418.54
Cartierul Natur7.00---16.00--
Biserica Jigodin7.05--15.0416.05-19.04
Galeria Nagy Imre7.067.5513.5515.0516.0617.5619.05
Str. Câmpul Mic7.077.5613.5615.0616.0717.5719.06
Pasaj7.087.5713.5715.0716.0817.5819.07
Spitalul Judetean7.118.0014.0015.1016.1118.0119.10
Str. Bradului7.128.0114.0115.1116.1218.0219.11
B-dul Fratiei7.148.0314.0315.1216.1418.0419.12
Str. Leliceni7.158.0414.0415.1416.1518.0519.14
Grup Scolar Székely Károly7.168.0514.0515.1516.1618.0619.15
Str. Culmei7.178.0614.0615.1616.1718.0719.16
Liceul Márton Áron7.188.0714.0715.1716.1818.1819.17
B-dul Timisoarei7.208.0914.0915.1916.2018.2019.19
P-ta Libertatii7.218.1014.1015.2016.2118.2119.20
Parohia Sfânta Cruce7.228.1214.1115.2116.2218.2219.21
Str. Salciei7.248.1314.1215.2216.2318.2419.22
Gara CFR7.258.1414.1315.2316.2418.2519.23

 

LINIA GALBENĂ (2)

Gara CFR / Csíki Játékszín / Str. Bradului / Băile Jigodin / Str. Bradului / Primăria / Liceul Márton Áron / Kaufland / Gara CFR

Mai multe >>
Gara CFR6.007.108.109.1010.1011.1012.1013.1014.1015.1016.1017.1018.1019.1020.1021.10
Pieții6.017.118.119.1110.1111.1112.1113.1114.1115.1116.1117.1118.1119.1120.1121.11
Csíkí Játékszín6.037.138.139.1310.1311.1312.1313.1314.1315.1316.1317.1318.1319.1320.1321.13
Cetatea Mikó6.047.148.149.1410.1411.1412.1413.1414.1415.1416.1417.1418.1419.1420.1421.14
Str. Bradului6.067.168.169.1610.1611.1612.1613.1614.1615.1616.1617.1618.1619.1620.1621.16
Pasaj6.087.188.189.1810.1811.1812.1813.1814.1815.1816.1817.1818.1819.1820.1821.18
Str. Câmpul Mic6.097.198.199.1910.1911.1912.1913.1914.1915.1916.1917.1918.1919.1920.1921.19
Galeria Nagy Imre6.107.208.209.2010.2011.2012.2013.2014.2015.2016.2017.2018.2019.2020.2021.20
Str. Carierei6.117.218.219.2110.2111.2112.2113.2114.2115.2116.2117.2118.2119.2120.2121.21
Băile Jigodin6.167.268.269.2610.2611.2612.2613.2614.2615.2616.2617.2618.2619.2620.2621.26
Pasaj CFR6.177.278.279.2710.2711.2712.2713.2714.2715.2716.2717.2718.2719.2720.2721.27
Str. Carierei6.187.288.289.2810.2811.2812.2813.2814.2815.2816.2817.2818.2819.2820.2821.28
Galeria Nagy Imre6.197.298.299.2910.2911.2912.2913.2914.2915.2916.2917.2918.2919.2920.2921.29
Str. Câmpul Mic6.207.308.309.3010.3011.3012.3013.3014.3015.3016.3017.3018.3019.3020.3021.30
Pasaj6.227.328.329.3210.3211.3212.3213.3214.3215.3216.3217.3218.3219.3220.3221.32
Str. Bradului6.247.348.349.3410.3411.3412.3413.3414.3415.3416.3417.3418.3419.3420.3421.34
Primăria6.257.358.359.3510.3511.3512.3513.3514.3515.3516.3517.3518.3519.3520.3521.35
Csíki Játékszín6.277.378.379.3710.3711.3712.3713.3714.3715.3716.3717.3718.3719.3720.3721.37
Poștă6.297.398.399.3910.3911.3912.3913.3914.3915.3916.3917.3918.3919.3920.3921.39
Liceul Márton Áron6.307.408.409.4010.4011.4012.4013.4014.4015.4016.4017.4018.4019.4020.4021.40
Kaufland6.317.428.429.4210.4211.4212.4213.4214.4215.4216.4217.4218.4219.4220.4221.42
Autogară6.337.448.449.4410.4411.4412.4413.4414.4415.4416.4417.4418.4419.4420.4421.44
Gara CFR6.357.458.459.4510.4511.4512.4513.4514.4515.4516.4517.4518.4519.4520.4521.45

 

LINIA VERDE (3)

Gara CFR / Str. Szék / Casa de cultură Cioboteni / Str. Câmpul Mare / Gara CFR

Mai multe >>
Gara CFR6.007.008.009.0010.0011.0012.0013.0014.0015.0016.0017.0018.0019.0020.0021.00
Pieții6.017.018.019.0110.0111.0112.0113.0114.0115.0116.0117.0118.0119.0120.0121.01
Poștă6.037.038.039.0310.0311.0312.0313.0314.0315.0316.0317.0318.0319.0320.0321.03
Liceul Márton Áron6.047.048.049.0410.0411.0412.0413.0414.0415.0416.0417.0418.0419.0420.0421.04
Str. Szék II.6.067.068.069.0610.0611.0612.0613.0614.0615.0616.0617.0618.0619.0620.0621.06
Str. Minei6.077.078.079.0710.0711.0712.0713.0714.0715.0716.0717.0718.0719.0720.0721.07
Str. Széked6.087.088.089.0810.0811.0812.0813.0814.0815.0816.0817.0818.0819.0820.0821.08
Biserica Franciscană6.097.098.099.0910.0911.0912.0913.0914.0915.0916.0917.0918.0919.0920.0921.09
Str. Pietroasa6.107.108.109.1010.1011.1012.1013.1014.1015.1016.1017.1018.1019.1020.1021.10
Casa de Cultură Cioboteni6.147.148.149.1410.1411.1412.1413.1414.1415.1416.1417.1418.1419.1420.1421.14
Str. Pietroasa6.157.158.159.1510.1511.1512.1513.1514.1515.1516.1517.1518.1519.1520.1521.15
Ferencesek6.167.168.169.1610.1611.1612.1613.1614.1615.1616.1617.1618.1619.1620.1621.16
Str. Hétvezér6.177.178.179.1710.1711.1712.1713.1714.1715.1716.1717.1718.1719.1720.1721.17
Fésülő6.187.188.189.1810.1811.1812.1813.1814.1815.1816.1817.1818.1819.1820.1821.18
Str. Câmpul Mare6.197.198.199.1910.1911.1912.1913.1914.1915.1916.1917.1918.1919.1920.1921.19
Str. Poienii6.217.218.219.2110.2111.2112.2113.2114.2115.2116.2117.2118.2119.2120.2121.21
Csordagyűjtő6.237.238.239.2310.2311.2312.2313.2314.2315.2316.2317.2318.2319.2320.2321.23
Str. Izvor6.247.248.249.2410.2411.2412.2413.2414.2415.2416.2417.2418.2419.2420.2421.24
Casa de Cultură Toplița Ciuc6.267.268.269.2610.2611.2612.2613.2614.2615.2616.2617.2618.2619.2620.2621.26
Str. Lacului6.277.278.279.2710.2711.2712.2713.2714.2715.2716.2717.2718.2719.2720.2721.27
Grup Școlar6.297.298.299.2910.2911.2912.2913.2914.2915.2916.2917.2918.2919.2920.2921.29
B-dul Timișoarei6.317.318.319.3110.3111.3112.3113.3114.3115.3116.3117.3118.3119.3120.3121.31
P-ța Libertății6.327.328.329.3210.3211.3212.3213.3214.3215.3216.3217.3218.3219.3220.3221.32
Parohia Sfânta Cruce6.347.348.349.3410.3411.3412.3413.3414.3415.3416.3417.3418.3419.3420.3421.34
Str. Sălciei6.357.358.359.3510.3511.3512.3513.3514.3515.3516.3517.3518.3519.3520.3521.35
Gara CFR6.367.368.369.3610.3611.3612.3613.3614.3615.3616.3617.3618.3619.3620.3621.36

 

LINIA MOV (4)

Gara CFR / Liceul Márton Áron / Biserica Toplița Ciuc / Str. Câmpul Mare / Cioboteni / Str. Szék / Liceul Márton Áron / Gara CFR

Mai multe >>
Gara CFR6.457.309.3011.3013.3015.3017.3019.30
Pieții6.467.319.3111.3113.3115.3117.3119.31
Poștă6.487.339.3311.3313.3315.3317.3319.33
Liceul Márton Áron6.497.349.3411.3413.3415.3417.3419.34
Grup Școlar Toplița Ciuc6.517.369.3611.3613.3615.3617.3619.36
Str. Progresului6.527.379.3711.3713.3715.3717.3719.37
Biserica Toplița Ciuc6.537.389.3811.3813.3815.3817.3819.38
Str. Câmpul Mare6.547.399.3911.3913.3915.3917.3919.39
Fésülő6.557.409.4011.4013.4015.4017.4019.40
Str. Hétvezér6.567.419.4111.4113.4115.4117.4119.41
Ferencesek6.577.429.4211.4213.4215.4217.4219.42
Str. Pietroasa6.597.449.4411.4413.4415.4417.4419.44
Casa de Cultură Cioboteni7.017.469.4611.4613.4615.4617.4619.46
Cioboteni Vatac7.037.489.4811.4813.4815.4817.4819.48
Cap de linie7.107.519.5111.5113.5115.5117.5119.51
Cioboteni Vatak7.117.529.5211.5213.5215.5217.5219.52
Casa de Cultură Cioboteni7.127.539.5311.5313.5315.5317.5319.53
Str. Pietroasa7.147.549.5411.5413.5415.5417.5419.54
Biserica Franciscană7.157.559.5511.5513.5515.5517.5519.55
Str. Széked7.167.569.5611.5613.5615.5617.5619.56
Str. Minei7.187.589.5811.5813.5815.5817.5819.58
Str. Szék II.7.197.599.5911.5913.5915.5917.5919.59
Liceul Márton Áron7.208.0010.0012.0014.0016.0018.0020.00
Poștă7.228.0210.0212.0214.0216.0218.0220.02
Parohia Sfânta Cruce7.248.0410.0412.0414.0416.0418.0420.04
Str. Sălciei7.268.0610.0612.0614.0616.0618.0620.06
Gara CFR7.278.0710.0712.0714.0716.0718.0720.07

 

LINIA ALBASTRĂ (5)

Gara CFR / Fitod / Gara CFR

Mai multe >>
Gara CFR6.007.209.4011.4014.0015.1016.1017.0018.0019.4020.30
Pieții6.027.229.4211.4214.0215.1216.1217.0218.0219.4220.32
Csíki Játékszín6.037.239.4311.4314.0315.1316.1317.0318.0319.4320.33
Cetatea Mikó6.047.249.4411.4414.0415.1416.1417.0418.0419.4420.34
B-dul Frăției6.067.269.4611.4614.0615.1616.1617.0618.0619.4620.35
Șuta6.087.289.4811.4814.0815.1816.1817.0818.0819.4820.36
Fitod I.6.107.309.5011.5014.1015.2016.2017.1018.1019.5020.38
Fitod II.6.117.319.5111.5114.1115.2116.2117.1118.1119.5120.39
Clopotnița Fitod6.127.339.5311.5214.1215.2216.2217.1218.1219.5220.40
Cap de Linie6.157.359.5511.5514.1515.2516.2517.1518.1519.5520.45
Clopotnița Fitod6.177.369.5611.5614.1615.2616.2617.1618.1619.5620.46
Fitod II.6.187.379.5711.5714.1715.2716.2717.1718.1719.5720.47
Fitod I.6.207.389.5811.5814.1815.2816.2817.1818.1819.5820.48
Șuta6.227.3910.0012.0014.2015.3016.3017.2018.2020.0020.50
Aleea Copiilor6.247.4010.0212.0214.2215.3216.3217.2218.2220.0220.52
Cetatea Mikó6.257.4110.0312.0314.2315.3316.3317.2318.2320.0320.53
Patinoarul Vákár Lajos6.267.4210.0412.0414.2515.3516.3517.2518.2420.0420.54
Gara CFR6.277.4310.0512.0514.2615.3616.3617.2618.2520.0520.55

 

LINIA MARO (6)

Gara CFR / Subpădure/ Gara CFR

Mai multe >>
Gara CFR6.106.358.3010.3012.3014.3016.3018.30
Str. Sălciei6.116.368.3110.3112.3114.3116.3118.31
Arta6.126.378.3210.3212.3214.3216.3218.32
Fabrica de Bere6.136.388.3310.3312.3314.3316.3318.33
Str. Poienii6.146.398.3410.3412.3414.3416.3418.34
Str. Zorilor6.156.408.3510.3512.3514.3516.3518.35
Subpădure6.166.418.3610.3612.3614.3616.3618.36
Ciba6.206.458.4510.4512.4515.0016.4018.45
Subpădure6.216.468.4610.4612.4615.0116.4118.46
Str. Zorilor6.226.478.4710.4712.4715.0216.4218.47
Str. Poienii6.236.488.4910.4812.4815.0316.4318.48
Fabrica de Bere6.246.498.5010.4912.4915.0416.4418.49
Arta6.256.508.5110.5012.5015.0516.4518.50
Gara CFR6.266.518.5210.5212.5215.0716.4618.52

 

LINIA NEAGRĂ (7)

Gara CFR / Ciba / Băile Harghita / Ciba / Gara CFR

*Linia marcată cu albastru circulă numai sâmbătă.

Mai multe >>
Gara CFR6.2015.259.00-
Str. Sălciei6.2315.269.01-
Arta6.2415.27--
Fabrica de Bere6.2515.28--
Str. Poienii6.2615.29--
Str. Zorilor6.2715.30--
Subpădure6.2815.31--
Ciba6.3015.359.10-
Băile Harghita6.5016.009.3016.00
Ciba7.1016.20-16.30
Subpădure7.1116.21-
Str. Zorilor7.1216.22-
Str. Poienii7.1316.23-
Fabrica de Bere7.1416.24-
Arta7.1516.25-
Gara CFR7.1816.28-16.40

 

LINIA NOCTURNĂ

A:  Gara CFR / Galeria Nagy Imre / Str. Bradului / Fitod / Gara CFR

B: Gara CFR / Fabrica de bere / Ciba / Fabrica de bere / Gara CFR / Galeria Nagy Imre / Str. Bradului / Fitod / Școala Székely Károly / Cioboteni / Taplocai csordagyűjtő / Gara CFR

Mai multe >>
AB
Gara CFR22.15Gara CFR22.40
Galeria Nagy Imre22.18Fabrica de Bere22.43
Str. Bradului22.21Ciba22.48 - 23.05
Fitod22.28Fabrica de Bere23.10
Gara CFR22.38Gara CFR23.12
Galeria Nagy Imre23.18
Str. Bradului23.22
Fitod23.28
Székely Károly23.34
Csobotfalva23.38
Taplocai Csordagyűjtő23.43
Gara CFR23.50

 

Aplicație curse locale

Dați clic aici pentru a porni aplicația!

Mersul autobuzelor

Dați clic aici pentru a vizualiza programul!

Harta rețelei de transport

Dați clic aici pentru a vizualiza harta!

 

II. Circulație tranzit

 

Dați clic aici pentru a deschide pagina!