I. Helyi járatok

*A pirossal jelölt járatok szombaton is közlekednek. Nem közlekednek vasárnapokon és ünnepnapokon.

Útvonalak

 

PIROS VONAL (1)

Vasútállomás / Csíki Játékszín / Fenyő u. / Megyei Kórház / Zsögödi Templom / Tető u. / Márton Áron Főgimnázium / Vasútállomás

Mai multe >>
Gara CFR6.407.4013.4014.4015.4017.4018.40
Pietii6.417.4113.4114.4115.4117.4118.41
Csíki Játékszín6.437.4313.4314.4315.4317.4318.43
Cetatea Mikó6.447.4413.4414.4415.4417.4418.44
Str. Bradului6.467.4613.4614.4615.4617.4618.46
Spitalul Judetean6.487.4813.4814.4815.4817.4818.48
Pasaj6.507.5013.5014.5015.5017.5018.50
Str. Câmpul Mic6.517.5113.5114.5115.5117.5118.51
Biserica Jigodin6.547.5413.5414.5315.5417.5418.54
Cartierul Natur7.00---16.00-19.00
Biserica Jigodin7.05--15.0516.05-19.05
Galeria Nagy Imre7.067.5613.5615.0616.0617.5619.06
Str. Câmpul Mic7.077.5713.5715.0716.0717.5719.07
Pasaj7.087.5813.5815.0816.0817.5819.08
Spitalul Judetean7.118.0114.0115.1116.1118.0119.11
Str. Bradului7.128.0214.0215.1216.1218.0219.12
B-dul Fratiei7.148.0414.0415.1416.1418.0419.14
Str. Leliceni7.158.0514.0515.1516.1518.0519.15
Grup Scolar Székely Károly7.168.0614.0615.1616.1618.0619.16
Str. Culmei7.178.0714.0715.1716.1718.0719.17
Liceul Márton Áron7.188.0814.0815.1816.1818.1819.18
B-dul Timisoarei7.208.1014.1015.2016.2018.2019.20
P-ta Libertatii7.218.1114.1115.2116.2118.2119.21
Parohia Sfânta Cruce7.228.1214.1215.2216.2218.2219.22
Str. Salciei7.248.1414.1415.2416.2418.2419.24
Gara CFR7.258.1514.1515.2516.2518.2519.25

 

SÁRGA VONAL (2)

Vasútállomás / Csíki Játékszín / Fenyő u. / Zsögödfürdő / Fenyő u. / Polgármesteri Hivatal / Márton Áron Főgimnázium / Kaufland / Vasútállomás

Mai multe >>
Gara CFR6.007.108.109.1010.1011.1012.1013.1014.1015.1016.1017.1018.1019.1020.1021.10
Pieții6.017.118.119.1110.1111.1112.1113.1114.1115.1116.1117.1118.1119.1120.1121.11
Csíkí Játékszín6.037.138.139.1310.1311.1312.1313.1314.1315.1316.1317.1318.1319.1320.1321.13
Cetatea Mikó6.047.148.149.1410.1411.1412.1413.1414.1415.1416.1417.1418.1419.1420.1421.14
Str. Bradului6.067.168.169.1610.1611.1612.1613.1614.1615.1616.1617.1618.1619.1620.1621.16
Pasaj6.087.188.189.1810.1811.1812.1813.1814.1815.1816.1817.1818.1819.1820.1821.18
Str. Câmpul Mic6.097.198.199.1910.1911.1912.1913.1914.1915.1916.1917.1918.1919.1920.1921.19
Galeria Nagy Imre6.107.208.209.2010.2011.2012.2013.2014.2015.2016.2017.2018.2019.2020.2021.20
Str. Carierei6.117.218.219.2110.2111.2112.2113.2114.2115.2116.2117.2118.2119.2120.2121.21
Băile Jigodin6.167.268.269.2610.2611.2612.2613.2614.2615.2616.2617.2618.2619.2620.2621.26
Pasaj CFR6.177.278.279.2710.2711.2712.2713.2714.2715.2716.2717.2718.2719.2720.2721.27
Str. Carierei6.187.288.289.2810.2811.2812.2813.2814.2815.2816.2817.2818.2819.2820.2821.28
Galeria Nagy Imre6.197.298.299.2910.2911.2912.2913.2914.2915.2916.2917.2918.2919.2920.2921.29
Str. Câmpul Mic6.207.308.309.3010.3011.3012.3013.3014.3015.3016.3017.3018.3019.3020.3021.30
Pasaj6.227.328.329.3210.3211.3212.3213.3214.3215.3216.3217.3218.3219.3220.3221.32
Str. Bradului6.247.348.349.3410.3411.3412.3413.3414.3415.3416.3417.3418.3419.3420.3421.34
Primăria6.257.358.359.3510.3511.3512.3513.3514.3515.3516.3517.3518.3519.3520.3521.35
Csíki Játékszín6.277.378.379.3710.3711.3712.3713.3714.3715.3716.3717.3718.3719.3720.3721.37
Poștă6.297.398.399.3910.3911.3912.3913.3914.3915.3916.3917.3918.3919.3920.3921.39
Liceul Márton Áron6.307.408.409.4010.4011.4012.4013.4014.4015.4016.4017.4018.4019.4020.4021.40
Kaufland6.317.428.429.4210.4211.4212.4213.4214.4215.4216.4217.4218.4219.4220.4221.42
Autogară6.337.448.449.4410.4411.4412.4413.4414.4415.4416.4417.4418.4419.4420.4421.44
Gara CFR6.357.458.459.4510.4511.4512.4513.4514.4515.4516.4517.4518.4519.4520.4521.45

 

ZÖLD VONAL (3)

Vasútállomás / Szék u. / Csobotfalva / Nagymező u. / Vasútállomás

Mai multe >>
Gara CFR6.007.008.009.0010.0011.0012.0013.0014.0015.0016.0017.0018.0019.0020.0021.00
Pieții6.017.018.019.0110.0111.0112.0113.0114.0115.0116.0117.0118.0119.0120.0121.01
Poștă6.037.038.039.0310.0311.0312.0313.0314.0315.0316.0317.0318.0319.0320.0321.03
Liceul Márton Áron6.047.048.049.0410.0411.0412.0413.0414.0415.0416.0417.0418.0419.0420.0421.04
Str. Szék II.6.067.068.069.0610.0611.0612.0613.0614.0615.0616.0617.0618.0619.0620.0621.06
Str. Minei6.077.078.079.0710.0711.0712.0713.0714.0715.0716.0717.0718.0719.0720.0721.07
Str. Széked6.087.088.089.0810.0811.0812.0813.0814.0815.0816.0817.0818.0819.0820.0821.08
Biserica Franciscană6.097.098.099.0910.0911.0912.0913.0914.0915.0916.0917.0918.0919.0920.0921.09
Str. Pietroasa6.107.108.109.1010.1011.1012.1013.1014.1015.1016.1017.1018.1019.1020.1021.10
Casa de Cultură Cioboteni6.147.148.149.1410.1411.1412.1413.1414.1415.1416.1417.1418.1419.1420.1421.14
Str. Pietroasa6.157.158.159.1510.1511.1512.1513.1514.1515.1516.1517.1518.1519.1520.1521.15
Ferencesek6.167.168.169.1610.1611.1612.1613.1614.1615.1616.1617.1618.1619.1620.1621.16
Str. Hétvezér6.177.178.179.1710.1711.1712.1713.1714.1715.1716.1717.1718.1719.1720.1721.17
Fésülő6.187.188.189.1810.1811.1812.1813.1814.1815.1816.1817.1818.1819.1820.1821.18
Str. Câmpul Mare6.197.198.199.1910.1911.1912.1913.1914.1915.1916.1917.1918.1919.1920.1921.19
Str. Poienii6.217.218.219.2110.2111.2112.2113.2114.2115.2116.2117.2118.2119.2120.2121.21
Csordagyűjtő6.237.238.239.2310.2311.2312.2313.2314.2315.2316.2317.2318.2319.2320.2321.23
Str. Izvor6.247.248.249.2410.2411.2412.2413.2414.2415.2416.2417.2418.2419.2420.2421.24
Casa de Cultură Toplița Ciuc6.267.268.269.2610.2611.2612.2613.2614.2615.2616.2617.2618.2619.2620.2621.26
Str. Lacului6.277.278.279.2710.2711.2712.2713.2714.2715.2716.2717.2718.2719.2720.2721.27
Grup Școlar6.297.298.299.2910.2911.2912.2913.2914.2915.2916.2917.2918.2919.2920.2921.29
B-dul Timișoarei6.317.318.319.3110.3111.3112.3113.3114.3115.3116.3117.3118.3119.3120.3121.31
P-ța Libertății6.327.328.329.3210.3211.3212.3213.3214.3215.3216.3217.3218.3219.3220.3221.32
Parohia Sfânta Cruce6.347.348.349.3410.3411.3412.3413.3414.3415.3416.3417.3418.3419.3420.3421.34
Str. Sălciei6.357.358.359.3510.3511.3512.3513.3514.3515.3516.3517.3518.3519.3520.3521.35
Gara CFR6.367.368.369.3610.3611.3612.3613.3614.3615.3616.3617.3618.3619.3620.3621.36

 

LILA VONAL (4)

Vasútállomás / Márton Áron Főgimnázium/ Taplocai Templom / Nagymező u. / Csobotfalva / Szék u. / Márton Áron Főgimnázium / Vasútállomás

Mai multe >>
Gara CFR6.457.309.3011.3013.3015.3017.3019.30
Pieții6.467.319.3111.3113.3115.3117.3119.31
Poștă6.487.339.3311.3313.3315.3317.3319.33
Liceul Márton Áron6.497.349.3411.3413.3415.3417.3419.34
Grup Școlar Toplița Ciuc6.517.369.3611.3613.3615.3617.3619.36
Str. Progresului6.527.379.3711.3713.3715.3717.3719.37
Biserica Toplița Ciuc6.537.389.3811.3813.3815.3817.3819.38
Str. Câmpul Mare6.547.399.3911.3913.3915.3917.3919.39
Fésülő6.557.409.4011.4013.4015.4017.4019.40
Str. Hétvezér6.567.419.4111.4113.4115.4117.4119.41
Ferencesek6.577.429.4211.4213.4215.4217.4219.42
Str. Pietroasa6.597.449.4411.4413.4415.4417.4419.44
Casa de Cultură Cioboteni7.017.469.4611.4613.4615.4617.4619.46
Cioboteni Vatac7.037.489.4811.4813.4815.4817.4819.48
Cap de linie7.107.519.5111.5113.5115.5117.5119.51
Cioboteni Vatak7.117.529.5211.5213.5215.5217.5219.52
Casa de Cultură Cioboteni7.127.539.5311.5313.5315.5317.5319.53
Str. Pietroasa7.147.549.5411.5413.5415.5417.5419.54
Biserica Franciscană7.157.559.5511.5513.5515.5517.5519.55
Str. Széked7.167.569.5611.5613.5615.5617.5619.56
Str. Minei7.187.589.5811.5813.5815.5817.5819.58
Str. Szék II.7.197.599.5911.5913.5915.5917.5919.59
Liceul Márton Áron7.208.0010.0012.0014.0016.0018.0020.00
Poștă7.228.0210.0212.0214.0216.0218.0220.02
Parohia Sfânta Cruce7.248.0410.0412.0414.0416.0418.0420.04
Str. Sălciei7.268.0610.0612.0614.0616.0618.0620.06
Gara CFR7.278.0710.0712.0714.0716.0718.0720.07

 

KÉK VONAL (5)

Vasútállomás / Fitód / Vasútállomás

Mai multe >>
Gara CFR6.007.209.4011.4014.0015.1516.1017.0018.0019.4020.30
Pieții6.027.229.4211.4214.0215.1716.1217.0218.0219.4220.32
Csíki Játékszín6.037.239.4311.4314.0315.1816.1317.0318.0319.4320.33
Cetatea Mikó6.047.249.4411.4414.0415.1916.1417.0418.0419.4420.34
B-dul Frăției6.067.269.4611.4614.0615.2116.1617.0618.0619.4620.35
Șuta6.087.289.4811.4814.0815.2316.1817.0818.0819.4820.36
Fitod I.6.107.309.5011.5014.1015.2516.2017.1018.1019.5020.38
Fitod II.6.117.319.5111.5114.1115.2616.2117.1118.1119.5120.39
Clopotnița Fitod6.127.339.5311.5214.1215.2816.2217.1218.1219.5220.40
Cap de Linie6.157.359.5511.5514.1515.3016.2517.1518.1519.5520.45
Clopotnița Fitod6.177.369.5611.5614.1615.3116.2617.1618.1619.5620.46
Fitod II.6.187.379.5711.5714.1715.3216.2717.1718.1719.5720.47
Fitod I.6.207.389.5811.5814.1815.3316.2817.1818.1819.5820.48
Șuta6.227.3910.0012.0014.2015.3516.3017.2018.2020.0020.50
Aleea Copiilor6.247.4010.0212.0214.2215.3716.3217.2218.2220.0220.52
Cetatea Mikó6.257.4110.0312.0314.2315.3816.3317.2318.2320.0320.53
Patinoarul Vákár Lajos6.267.4210.0412.0414.2515.3916.3517.2518.2420.0420.54
Gara CFR6.277.4310.0512.0514.2615.4016.3617.2618.2520.0520.55

 

BARNA VONAL (6)

Vasútállomás / Erdőalja/ Vasútállomás

Mai multe >>
Gara CFR6.006.358.3010.3012.3014.3016.3018.3020.40
Str. Sălciei6.016.368.3110.3112.3114.3116.3118.3120.41
Arta6.046.398.3410.3412.3414.3416.3418.3420.44
Fabrica de Bere6.066.418.3610.3612.3614.3616.3618.3620.46
Str. Poienii6.086.438.3810.3812.3814.3816.3818.3820.48
Str. Zorilor6.106.458.4010.4012.4014.4016.4018.4020.50
Subpădure6.126.478.4210.4212.4214.4216.4218.4220.52
Ciba6.186.538.4810.4812.4815.0016.4818.4820.58
Subpădure6.236.588.5310.5312.5315.0516.5318.5321.03
Str. Zorilor6.257.008.5510.5512.5515.0716.5518.5521.05
Str. Poienii6.277.028.5710.5712.5715.0916.5718.5721.07
Fabrica de Bere6.297.048.5910.5912.5915.1116.5918.5921.09
Arta6.317.069.0111.0113.0115.1317.0119.0121.11
Gara CFR6.357.109.0511.0513.0515.1517.0519.0521.15

 

FEKETE VONAL (7)

Vasútállomás / Csiba / Hargitafürdő / Csiba / Vasútállomás

Mai multe >>
Gara CFR6.209.0015.30
Str. Sălciei6.219.0115.31
Arta6.249.0415.34
Fabrica de Bere6.259.0515.35
Str. Poienii6.269.0615.36
Str. Zorilor6.279.0715.37
Subpădure6.289.0815.38
Ciba6.309.1015.40
Băile Harghita6.559.3516.05
Ciba7.159.5516.25
Subpădure7.169.5616.26
Str. Zorilor7.179.5716.27
Str. Poienii7.189.5816.28
Fabrica de Bere7.199.5916.29
Arta7.2010.0016.30
Gara CFR7.2510.0516.35

*A kék színnel jelölt járatok csak szombaton közlekednek.

 

KÉSŐ ESTI JÁRAT

Vasútállomás / Sörgyár / Csiba / Sörgyár / Vasútállomás / Nagy Imre Képtár/ Fenyő u. / Fitód / Székely Károly / Csobotfalva / Taplocai csordagyűjtő / Vasútállomás

Mai multe >>
AB
Gara CFR22.15Gara CFR22.40
Galeria Nagy Imre22.18Fabrica de Bere22.43
Str. Bradului22.21Ciba22.48 - 23.05
Fitod22.28Fabrica de Bere23.10
Gara CFR22.38Gara CFR23.12
Galeria Nagy Imre23.18
Str. Bradului23.22
Fitod23.28
Székely Károly23.34
Csobotfalva23.38
Taplocai Csordagyűjtő23.43
Gara CFR23.50

 

FEHÉR VONAL (9)

Vasútállomás/ Szécseny

Mai multe >>
Gara CFR5.306.3010.4514.4516.4518.45
Str. Băilor5.346.3410.4914.4916.4918.49
Str. Pescarilor5.376.3710.5214.5216.5218.52
Mineral Quantum5.406.4010.5514.5516.5518.55
Ferma agricolă5.436.4310.5814.5816.5818.58
Magazin5.496.4911.0415.0417.0419.04
Szécseny 885.556.5511.1015.1017.1019.10
Magazin6.027.0211.1715.1717.1719.17
Ferma agricolă6.087.0811.2315.2317.2319.23
Mineral Quantum6.117.1111.2615.2617.2619.26
Str. Pescarilor6.147.1411.2915.2917.2919.29
Str. Băilor6.177.1711.3215.3217.3219.32
Gara CFR6.207.2011.3515.3517.3519.35

 

 

TRANSINFO – Helyi járatok alkalmazás

Kattintson ide az alkalmazás indításához!

Autóbusz menetrend

Kattintson ide a menetrend megtekintéséhez!

Helyi szállítási hálózat térképe

Kattintson ide a térkép megtekintéséhez!

 

II. Tranzit járatok

 

Kattintoson ide a tranzit oldal megnyitásához!